Sık Kullanılanlara Ekle   Açılış Sayfası Yap
 
  Ana sayfa
  HEDİYE KAZAN!
  Bursa Haberleri
  Gündemdeki Haberler
  Spor Haberleri
  Sinema
  Kültür - Sanat
  Müzik - Eğlence
  Medya - Magazin
  Yaşam
  Dünya
  Siyaset
  İş Dünyası
  Sağlık - Kadın
  Teknoloji
  Eğitim
  Günün Özeti
  Haber Arşivi
  Bizden Haberler
  İSTATİSTİK
  Otel Bursa
  Mekan Bursa
  Fotoğraf Galerisi
  Rehber Bursa
  Bursa Hakkında
  Bursa Tarihi
  Bursa Haritası
  Bursa'da Ulaşım
  Anket Arşivi 
()
+  
()
 
 
 
 
()
 
()

 

Sayın üyelerimiz Bursa'nın farklı yerlerinde kendi çektiğiniz fotoğrafları lifeinbursa.com'da yayınlamak artık çok kolay. Hemen üye olun, fotoğraflarım bölümünden sayısız fotoğrafı bizimle paylaşın. Hediye puanlarınız toplayın. Gönderdiğiniz fotoğrafların sitede yer alabilmesi için aşağıda belirtilen hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

1-Fotoğrafların kendi çektiklerinizden oluşması önemlidir
2-Fotoğrafların standart ölçülerin(640x480, 1024x768..) dışında ve yüksek çözünürlükte olmamasına dikkat ediniz. Değilse bile gönderimde problem yaşamamak için düzenleyerek gönderiniz.
3-Gönderdiğiniz fotoğrafların Foto Galeride benzerinin olmaması gerekmektedir (Örnek: bir cami fotoğrafının farklı yönlerden çokça bulunmasına rağmen yinede gönderilmiş olması yayınına engeldir)
4-Fotoğrafların ‘’nesnel’’ olmasına dikkat edilmelidir yani bir yeşil alan görüntüsü  veya bir Uludağ görüntüsü Bursa bölgesine ait olsada ‘’ ağaçlar ve çimenler’’ veya’’karlı çam ağaçları’’ fotoğrafı galeride yeterince bulunduğundan  ve fazlaca bir anlam da  ifade etmediğinden yayınlanmamaktadır.Bunun yerine Uludağda oteller pistler ve o gün yakalayacağınız ilginç enstantaneler yayına daha uygundur.
5-Gösterdiğiniz özen ve emeğiniz fotoğrafın yayınlanma kriterlerine esas teşkil etmektedir.
6-Çok özel ve amatör bir kişinin çekemeyeceği içerikte bir fotoğraf (yeni hal binasının havadan çekimi veya Uludağ pist haritası gibi fotolar alıntı kaynağının belirtilmesi halinde yayınlanmaktadır ve bunların galeride örnekleri vardır)
7-Fotoğrafın içeriğinde  kendinizin veya başka kişilerin poz vermiş görüntüsü olmamalıdır.

Fotoğraf yayınındaki bu kriterler ziyaretçilerin görüntü kirliliği içinde kalmaması ve galeri bölümünü sıkılmadan izleyebilmesi açısından önem taşımaktadır. Galeri’de üç binin üzerinde fotoğraf bulunmakta ve doğal olarak ta üyeler bunları tek tek incelese de gönderdiği fotoğrafın bir benzerinin daha önce yayınlanmış fotolar arasında olduğunu gözden kaçırabilmektedir. Gönderdiğiniz fotoğrafların yayınlanmaması’nın birden çok sebebi olabileceğini ve konuya  bu açıklamalar doğrultusunda  yaklaşmanızı önemle rica ederiz

 

  En son eklenen 4 fotoğraf
Mudanya Sahil Projesi
Mudanya Sahil Pro..
kent meydanı
kent meydanı
Gölyazı ve martılar
Gölyazı ve martıl..
kar ve bursa
kar ve bursa
  En çok beğenilen 4 fotoğraf
Atatürk Köşkü
Atatürk Köşkü
Hünkar Köşkü
Hünkar Köşkü
uludağ
uludağ
Bursa 1918
Bursa 1918
  En çok yorumlanan 4 fotoğraf
Oylat
Oylat
Elma şekeri :)
Elma şekeri :)
Macuncu nine
Macuncu nine
Yol boyunca !!
Yol boyunca !!


  Fotoğraf kategorileri

Alışveriş merkezleri
(145)

Anıtlar ve Meydanlar
(137)

Bir Zamanlar Bursa
(347)

Bursa'dan Manzaralar
(450)

Camiler
(391)

Kaleler ve Surlar
(75)

Kasır, Köşk ve Yalılar
(8)

Kilise ve Sinagoglar
(18)

Modern Yapılar
(111)

Müzeler
(102)

Oteller
(38)

Parklar
(306)

Sarnıçlar, Çeşmeler
(130)

Semtler ve Bursa
(610)

Tarihi Çarşılar
(109)

Tarihi yapılar
(328)

Türbe, Medrese ve Dergahlar
(190)

Ulaşım ve Bursa
(130)

Uludağ
(219)

Şehir ve İnsan
(86)

  Fotoğraf gönderimi ve yayınlanması hakkında
1. Ziyaretçi sadece kendi çektiği fotoğrafları lifeinbursa.com'a gönderebilir.
2. Site yoluyla lifeinbursa.com'a gönderilen fotoğraflar gönderenin fotoğrafı olarak kabul edilir ve gönderenin ismi/takma adı belirtilir. Bu belirtme ile lifeinbursa.com Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukukundan kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirmiş sayılır.
3. lifeinbursa.com, üyenin gerçek olmayan bir isimle kayıt yaptırdığını ya da başkasını ait bir fotoğrafı yayınlanmak üzere lifeinbursa.com'a gönderdiğini tespit ederse lifeinbursa.com'un, ziyaretçinin hesabını kendine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkı saklıdır.
4. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine yazılı olarak veya elektronik posta yoluyla bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir. lifeinbursa.com, gönderilen fotoğrafın meşru hamili veya eserin hak sahibi tarafından yapılacak başvurular doğrultusunda ilgili metni veya fotoğrafı yayından çıkarır.
5. Kullanım şartlarına uymak koşulu ile, ziyaretçiden gelen fotoğraflar lifeinbursa.com'da fotogaleri bölümü dışındaki bölümlerde de kullanılabilir. Aynı zamanda söz konusu fotoğraflar, lifeinbursa.com'un online ve offline ortamdaki her türlü tanıtım ve haber materyallerinde yer alabilir. Fotoğrafı gönderen ziyaretçi, bu hususta ileride herhangi bir hak iddiasında bulunmayacağını peşinen kabul etmiş sayılır.
6. lifeinbursa.com fotogaleri bölümünde yer alan fotoğraflar lifeinbursa.com ve fotoğraf sahibi ziyaretçi dışında hiçbir üçüncü parti firma ya da kişi tarafından başka bir yayında ya da mecrada kullanılamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Fotoğraf sahibinin FSEK'ndan doğan hakları saklıdır.
7. Ziyaretçinin aşağıda belirtilmiş olan içerikli fotoğraf ya da görüntüleri lifeinbursa.com'da kesinlikle yayınlanamaz.
a. Pornografi ya da müstehcenlik,
b. Irkçılık,
c. Kişi ya da grupları tahrik edici unsur,
d. Suça delil sayılabilecek,
e. Üçüncü şahısların kapsamında olan Ticari Marka, Telif Hakkı ve Fikir ve Sanat Eserleri,
f. Uygulanabilir kanun ve yasalara karşı gelen,
g. İtibar zedeleyici unsur,
8. Aşağıda belirtilen halin meydana gelmesi sonucunda ortaya çıkacak zarar, borç, iddia ve harcama gibi faaliyetlerin tazmininden ziyaretçi sorumlu olacaktır. ziyaretçi ya da ziyaretçinin mail hesabını kullanan kimseler tarafından, herhangi bir kişi ya da kurumun hüküm ve tasarrufunda veya mülkiyetinde bulunan herhangi bir Ticari Marka, patent, endüstriyel tasarım, fikri ve sınai mülkiyete konu olabilecek her türlü hak, telif Hakkı gibi gerek FSEK ve gerekse 554,555,556 sayılı Kanun Hükmünde kararnamelerde garanti alınan haklara aykırı gönderim yapılması, baskı alınması, alıntı yapılması v.s.
9. Ziyaretçi tarafından gönderilen fotoğrafın veya fotoğrafla birlikte sunulan yazının, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ve Yasalarına aykırılık teşkil etmesi halinde lifeinbursa.com yasal yollara başvuracaktır.
10. lifeinbursa.com, kullanım şartlarına uymayan ziyaretçilere hizmet vermeyi reddedebilir.
yerel haberler   güncel haberler   spor haberleri   haber arşivi   günün özeti
ULUDAĞ ÖZEL   siyaset   dünya   yaşam   sağlık   teknoloji   sağlık-kadın   eğitim   iş dünyası   
sinema   kültür-sanat   müzik-eğlence   medya-magazin   fotoğraf galerisi  bursa tarihi
      mekan.bursa   otel.bursa      rehber.bursa   bursa hakkında   e-devlet    ulaşım   anket
    hakkımızda   bilgi @ lifeinbursa.com   reklam   yasal uyarı   künye

lifeinbursa.com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu bir dgnteknoloji projesidir.